prevnext
Menu

Başkanın Mesajı

baskan

Sipahi Ocağı Binicilik Kulübü Derneği Sayın Mensupları ve Sporsever Dostlarım;

09 Şubat 2014 tarihli Olağan Genel Kurulumuzda, Kulübümüz siz değerli üyelerimizin üstün oyları ile göreve gelen ben ve Yönetim Kurulum, 101. Kuruluş yılını ikmal etmiş olan yüksek prestij sahibi olan Sipahi Ocağı Binicilik Kulübü Derneği’nin yönetimine getirilmiş bulunmamız nedeniyle, öncelikle şahsım ve Yönetim Kurulum adına tüm üyelerimize ve camiamıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu bilinçle; tüm camiamıza layık olabilmek için, göreve geldiğimiz tarihten bu yana büyük bir titizlikle çalışmakta olduğumuzu ve bu bilinç ve titizlikle çalışmalarımıza devam edeceğimizi, siz değerli üyelerimize bildirmeyi bir görev sayıyorum.

Nitekim; göreve başladığımız tarihten bu yana gerek faaliyet sahamız içerisinde ve gerekse at sporu ile ilgili tüm işlevlerin düzenli ve gereği gibi yerine getirilmesi hususlarında ben ve Yönetim Kurulum özveri ile çalışmakta ve sizlere layık bir Yönetim Kurulu olabilmenin onurunu yaşama çabasında olduğumuzu da arz etmek isterim. Bu çalışmalarımız içerisinde; yeni yetişen çocuklarımıza at binme sporunu tanıtmak, sevdirmek, gerek Devletimize ve gerekse Devletlerarası ilişkilerimizde başarı sağlayacak, amaçladığımız kuruluşlardan ilki olarak Pony Kulübü de oluşturduğumuzu belirterek, daha nice hizmetlerde beraber olacağımız inancı ile hizmeti geçmiş ve hizmet veren tüm camiamıza bir kez daha teşekkürlerimi buradan ifade etmeyi borç bilirim.

Sevgi ve Saygılarımla.

2014-2017 Dönemi Başkanı

Muammer Sirkeci